8 Eylül 2013 Pazar

Gezmeler :)

          Saat 03:00 ve benim bu saatte post yazasım tuttu :) Bugün neler yaptık onlardan bahsedeyim dedim ben de. Bol resimli bir post olacak bu seferki :)
          Her çocuk gibi Doğaç da gezmeyi çok seven bir çocuk. Bütün gün dışarda olsa rahatsız olmaz o derece. Biz de soğuk havalar gelmeden bol bol dışarı çıkıyoruz. Her haftasonu Gerze'ye geliyoruz zaten. Memleketim diye demiyorum havası bir başka buranın. Eylül ayının gelmesiyle sonbahar kendini baya hissettirdi, sıcaklıklar düştü. Şansımıza bugün Gerze'de hava çok güzeldi. Dışarı çıkınca önce biraz bisikletimizle gezdik. Daha sonra denize karşı bir cafede oturup çayımızı yudumladık. Gerçekten deniz gibisi yok. Önceden hiç anlamazdım değerini. Boyabat'a taşındıktan sonra resmen burnumda tüter oldu. Cafenin sahipleri Doğaç'ı çok sevdiler.  Bir baktık oynaması için araba vermişler. Doğaç tabii çok mutlu oldu. O ara baktık uykusu geliyor hadi dedik eve gidelim. Eve yaklaştık arabada uyuyakaldı. Eve çıksak kesin uyanacak. Ben de söz konusu Doğaç'ın uykusu olunca çok titizleniyorum. En iyisi dedik arabasına koyalım, o uyurken biz de sahilde oturalım. İyi ki de öyle yapmışız. Bu sayede sahilde yeni bir çay bahçesi keşfettik. Denize sıfır konumda, çok güzel bir yerde. Orada denize bakarak Doğaç uyanana kadar oturduk. Doğaç uyanınca da evimize geldik. Evimiz diyorum ama annemlerin evi :) 
          Evet bugün bizim günümüz böyle geçti. Her günümüz böyle güzel ve mutlulukla geçer inşallah. Şimdi sizi resimlerle başbaşa bırakıyorum ve uyumaya gidiyorum. İyi geceler ;)

 


Hiç yorum yok:

Yorum Gönder